Tel. nr.: 8 614 29 482

Apie mus

Advokatų profesinės bendrijos Dumbliauskas ir partneriai advokatai teikia teisines paslaugas statybos teisės, prekybos teisės, kelių transporto teisės, darbo teisės, draudimo teisės, bankų ir finansų teisės srityse, bei padeda spręsti teisminius ir neteisminius ginčus. Kai kuriais atvejais sprendžiame ir kitų teisės sričių reguliuojamus teisinius klausimus.

Patariame dėl problemų sprendimo nesikreipiant arba kreipiantis į teismą, kitą ginčų sprendimo instituciją. Rekomenduojame, kokių teisinių priemonių imtis veikiant prieš kitą šalį (asmenį, organizaciją). Klientų vardu teikiame dokumentus, paraiškas, kitaip tvarkome klientų reikalus jų vardu santykiuose su priešinga šalimi (pvz., atsakovu ar ieškovu, darbdaviu ar darbuotoju), kitu asmeniu (verslo bei kitos bendros veiklos partneriu, esamu arba būsimu kontrahentu, skolininku arba kreditoriumi).

Mūsų tikslas – sparčios, kokybiškos ir ekonomiškos teisinės paslaugos. Bendradarbiaujame su didelėmis įmonėmis, su verslininkais, taip pat su fiziniais asmenimis.

Mūsų vertybės:

  • kliento aptarnavimas, atsižvelgiant į jo poreikius ir siekiamą rezultatą, taikant protingą apmokėjimą už suteiktas paslaugas;
  • etikos laikymasis ir pagarba kliento puoselėjamoms vertybėms;
  • konfidencialumas;
  • pridėtinės vertės klientui, jo verslui kūrimas.
Kontaktai

Advokatų profesinė bendrija Dumbliauskas ir partneriai
Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaunas
Kodas 304071987
PVM kodas LT100009564717
A/s LT55 5010 9000 1400 5813
KB „Akademinė kredito unija“